Menu

zielonekółka

architektura krajobrazu, ogrody, rośliny i nie tylko

AUTOR

TO TAK NA POCZĄTEK

zielonekolka

Witam serdecznie wszystkich nowych czytelników.

Za oknem szaro i pada. Człowiek nie ma ochoty wystawić nosa za drzwi  (a przecież jeszcze niedawno było tak pięknie), właściwie to nawet wyjść spod kołdry. Popracować jednak by wypadało. Żeby usprawiedliwić swoje bezowocne tkwienie przed monitorem postanowiłam zabrać się za blog i  w ten właśnie nieoczekiwany  sposób listopad wyzwolił we mnie siły do zrealizowania swoich planów.

Z rozpoczęciem pisania tutaj nosiłam się już oczywiście jakiś czas, ale jakoś tak nie szło.

Skoro jednak się udało to zapraszam wszystkich interesujących się szeroko rozumianą architekturą krajobrazu, ogrodami oraz zieleniną wszelaką. Może znajdziecie u mnie coś inspirującego.

Postaram się zamieścić tu dużą dawkę informacji praktycznych i nie tylko. Jako że od paru lat, będąc architektem krajobrazu, zajmuję się tym tematem zawodowo, to polecam wiadomości z pierwszej ręki. Nie ukrywam, że robię to także dla swoich klientów, aby mogli w każdej chwili odświeżyć sobie to o czym rozmawialiśmy, a pewnie też dowiedzieć się czegoś nowego.

Mam nadzieję, że czasami uda mi się także poruszyć tematy dotyczące architektury krajobrazu tej szeroko rozumianej, a nie sprowadzonej do  projektowania i zakładania ogrodów (choć takie zagadnienia przypuszczalnie nie zainteresują wielu).

Jeżeli komuś nie wystarczą jednak informacje okołoogrodowe i chciałby wejść z projektami do wnętrza domu to zapraszam serdecznie na bliźniaczy blog, prowadzony z resztą przez mojego męża (tam już tylko o architekturze) www.czarnekreski.blox.pl

A dla tych, którzy potrzebują ogrodowej pomocy

dane kontaktowe:

katarzyna.wroczynska@gmail.com

lub 605 744 124

 

Zapraszam do czytania i komentowania

 

Pozdrawiam i miłej lektury

Kasia

© zielonekółka
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci